preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Valentin Klarin" Preko

Login
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

e-dnevnik

Upis u srednju školu

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 3. 2011.

Ukupno: 256297
Ovaj mjesec: 1283
Ovaj tjedan: 286
Danas: 151
Prijem roditelja i informacije - školska godina 19.-20.

Matična škola

Razred

Razrednik

Prijem roditelja

1.

Lidija Lončar

Ponedjeljak 4 sat (10:50 – 11:35)

2.

Margareta Jurina

Utorak 2 sat  (09:00-09:45)

¾.

 Ljiljana Juravić

Srijeda 4 sat (10:50- 11:35)

5.a

 Marija Perin

Srijeda 3 sat (09:55 – 10:40)

5.b

 Janja Galić

 Utorak  3 sat ( 09:55-10:40)

6.a

 Ivona Hromin

 Utorak 2 sat (09:05-09:50)

6.b

 Linda Kolega B.

 Srijeda 2 sat (09:05-09:50) i zadnja srijeda u mj. u 17:00

7.a

 Katarina Kraljev

 Srijeda 5 sat (11:50-12:35)

7.b

 Vesna Sorić Šoša

 Srijeda 4 sat (11:00-11:45)

8.a

 Marko Blaslov

 Petak 3 sat (09:55 – 10:40)  

8.b

 Jasminka Dubravica

Ponedjeljak 2.sat (09:55-10:40)

 

 

 

Predmet

Nastavnik

Prijem roditelja

Engleski jezik

Branimira Milin

 Ponedjeljak 2 sat ( 09:05-09:50)

Tehnička kultura

Nedjeljko Majcenović

Srijeda 3 sat (09:55-10:40)

Glazbena kultura

 Martina L. Kolega

Četvrtak 4 sat (11:00-11:45)

Geografija

Tomislav Marinović

Srijeda 5 sat (11:50-12:35)

Kemija

Josipa Tičić K.

Srijeda 3 sat (09:55-10:40)

Povijest

Ivo Visković

Četvrtak 7 sat (13:20-14:00)

Informatika

Robert Šimićev

Srijeda 3 sat (09:55-10:40)

Likovna kultura

Boris Cikač

Srijeda 2. sat ( 09:05-09:50)

Fizika

 Marija Bobić. V.

Ponedjeljak 3. sat (09:55-10:40)

Vjeronauk

 Lucija Bašić

Ponedjeljak 2. sat ( 09:05-09:50)

Talijanski jezik

 Maja Grzunov

Utorak 5. sat (11:50-12:35

 

Područne škole i odjeli

 

Područna škola/odjel

Razrednik

Prijem roditelja

Kali

 Anamarija Sorić

Utorak 3. sat (10:10-10:55)    Srijeda 4. sat (11:00-11:45)

 Ines Kolega

Četvrtak 1. sat (08:15-09:00)

 Anamarija Hatadi O.

Utorak 2. sat (09:00-09:45)

 Neri Rakvin

Četvrtak 2. sat ( 09:00-09:45)

Sutomišćica

Danjela Mandić

Ponedjeljak 2. sat ( 09:00-09:45)

Poljana

Milena Čurko

Četvrtak 2. sat (09:00-09:45)

Ugljan

Sofija Kralj

 Ponedjeljak  4. sat (10:50-11:35)

Lorena Tomić

 Četvrtak 2. sat (09:00-09:45)

Kukljica

Anka Šušak

 Utorak 4. sat (10:50-11:35)

Lukoran

Meri Telac

 Utorak 4. sat (10:50 – 11:35)

Ankica Grbas

Utorak 2. sat ( 09:00-09:45)

 

 

preskoči na navigaciju