OBRAĆANJE RODITELJIMA
Autor: Robert Šimićev, 18. 3. 2020.

Predmetna nastava:

Naša škola provodit će nastavu na daljinu prema redovnom rasporedu sati (bez dodatne i dopunske nastave te izvannnastavnih aktivnosti prvih tjedan dana).

Učenici moraju pratiti i izvršavati upute i zadatke razrednika i predmetnih učitelja na dnevnoj bazi. Ne očekuje se prisustvovanje učenika u realnom vremenu već zadatke mogu ispuniti tijekom dana u predmetnim učionicama koje su taj dan predviđene rasporedom sati. Apeliram na roditelje da pomognu svojoj djeci te budu strpljivi u izvršavanju njihovih obaveza, s obzirom na učestalo padanje čitavog on line sustava te uhodovanja svih nas na novi način poučavanja. Budite odgovorni i upozorite djecu da ozbiljno shvate novi način učenja i da izvršavaju svoje obaveze, ali isto tako morate znati da prva dva tjedna nema ocjenjivanja te se neće ništa dogoditi ako dijete taj dan ne preda zadaću.  U slučaju poteškoća s pristupom virtualnim učionicama na https://classroom.google.com/,  obratite se svojim razrednicima.

Televizijske sadržaje koje nudi MZOS mogu pratiti kao dodatne materijale.

Razredna nastava:

Ministarstvo znanosti i obrazovanja će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu HRT3 za učenike razredne nastave organizirat nastavu prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u slijedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

prvi razred: od 8,00 do 10,00 sati

drugi razred: 10,00 do 12,30 sati

treći razred: 13,00 do 15,00 sati

četvrti razred: 15,00 do 17,00 sati

Nastava će se održavati tri do četiri školska sata prema rasporedu koji će se objavljivati na stranicama MZO-a, Škole za život, i mrežnim stranicama OŠ  „Valentin Klarin „ Preko.

Razredne učiteljice će putem virtualnih grupa odgovarajućim komunikacijskim kanalima (viber, e-mail, telefon whatsapp i sl., - izbor  prema dogovoru s roditeljima) ostvarivati kontakt s roditeljima i učenicima u cilju potpore i praćenja nastave na daljinu.

U slučaju bilo kakvih problema ili poteškoća možete me kontaktirati na broj mobitela 0917927824 ili  e-mail adresu:

vklarin@os-vklarin-preko.skole.hr

Izdržimo ovih nekoliko tjedana, kako bi se što prije vratili svojim svakodnevnim aktivnostima.

Zahvaljujemo na vašoj suradnji i svemu što činite kako biste pomogli.

Ravnatelj: Kristijan Smud